Шановні координатори та учасники конкурсу "Левеня-2020"! Конкурс буде проведено 08 квітня 2020 року.

середу, 23 лютого 2011 р.

До уваги координаторів конкурсу "Левеня-2011"

11 січня 2011 року стартував перший етап Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2011», фінальний етап якого відбудеться у неділю 10 квітня 2011 року. Для участі у конкурсі учні 7-11 класів до початку березня реєструються у шкільного, міського або районного координатора. Не зволікайте з реєстрацією учнів, не відкладайте відправку коштів і пересилання документів на останній день. Починайте подавати заявки встановленого зразка з усіма заповненими графами і полями разом з повідомленням про перерахування благочинних внесків вже з 1 березня. Останній термін подачі заявок – 15 березня 2011 року. Якщо в школі є близько 100 або більше учасників, то шкільний координатор подає заявку з повідомленням безпосередньо в оргкомітет від свого імені. Якщо у навчальному закладі небагато учнів бере участь у конкурсі, то шкільному координатору краще зібрані кошти і шкільну заявку передати координатору свого району або міста. У нього ж будете отримувати і всі матеріали для проведення конкурсу.  Координатори (районні, міські і шкільні з великою кількістю учасників) перераховують благочинні внески, оформляють заявки і надсилають у звичайному конверті в оргкомітет конкурсу на адресу:
Всеукраїнський фізичний
конкурс «Левеня-2011»
в. Караджича, 29
м. Львів
79054
У себе координатори залишають списки учнів по класах, ксерокопії заявки  і повідомлення про перерахування благочинних внесків.
Нагадуємо, що у 2011 році внесок складає 11 грн. за кожного учасника, з яких 1 грн. залишається для організації та проведення конкурсу на місцях.
Бланки заявки та платіжного повідомлення можна скачати на сайті оргкомітету конкурсу.
Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу «Левеня-2011» дуже просить шкільних, міських і районних координаторів дотримуватися термінів подачі заявок, оскільки за поданими заявками визначається кількість учасників для друку і пересилання матеріалів конкурсу. Не робіть дозаявок до своїх заявок: серед десятків тисяч заявок дуже важко знайти Вашу основну заявку. Запізнілі заявки вносять додаткові незручності і проблеми як організаторам конкурсу, так і учасникам. Слідкуйте за нашими повідомленнями.
Бажаємо успіхів в організації та проведенні конкурсу!

Немає коментарів: