Шановні координатори та учасники конкурсу "Левеня-2020"! Конкурс буде проведено 08 квітня 2020 року.

понеділок, 17 травня 2010 р.

Підсумки участі обласної команди "Левенят" у конкурсі

Надійшли результати участі нашої області у Всеукраїнському конкурсі "Левеня-2010". Добре на конкурсі був представлений обласний центр - у конкурсі взяли участь близько 1,5 тис учнів (число учасників уточнюється). 388 учнів шкіл Сумського району забезпечили йому друге місце. Третє місце посіла  Шостка - 345 учасників. На четвертому місці - Конотоп (260 учасників), на п'ятому - Великописарівський район (242 учасники) і на шостому - Роменський район (212 учасників). В десятку кращих увійшли також Глухівський (177 учасників), Конотопський (150 учасників), Путивльський (131 учасник) райони та м. Охтирка (149 учасників). У решти районів і міст було менше ста учасників. Декілька років поспіль з невідомих причин у конкурсі не бере участь Середино-Будський район. 
Всього від області  взяли участь у конкурсі 4567 учнів (було заявлено 4666 учнів). 514 учнів отримали "відмінний" результат, 1440 учнів - "добрий". Кожний учасник конкурсу отримає нагороду: сертифікат відповідного зразка - "відмінний" або "добрий" результат або учасника.
Оргкомітет по проведенню конкурсу в області докладає зусиль, щоб найближчим часом сертифікати для нагородження були доставлені у кожний навчальний заклад.
Вітаємо всіх учасників конкурсу з перемогою.

3 коментарі:

Анонім сказав...

ну так это же просто замечательно, я бы даже сказал чудесно

Koordinator сказав...

Краще було б, щоб Ви, шановний аноніме, авторизувались. Учіться писати не тільки відверто, але й відкрито :) Це важко, але ж колись потрібно починати бути відкритим! Бажаю успіхів!

Koordinator сказав...

З цієї хвилини коментарі можуть залишати тільки Користувачі облікових записів Google.