Шановні координатори та учасники конкурсу "Левеня-2020"! Конкурс буде проведено 08 квітня 2020 року.

неділя, 9 грудня 2012 р.

Підготовка до проведення конкурсу "Левеня-2013"


У грудні місяці завершується рекламно-агітаційна кампанія щодо участі учнів у фізичному конкурсі «Левеня-2013», який буде проведений 14 квітня 2013 року. У багатьох загальноосвітніх навчальних закладах області проводяться виставки учнівських виробів, конкурси цікавих задач, фестивалі пісенної і поетичної творчості учасників, які приурочені Всеукраїнському фізичному конкурсу «Левеня-2013»: Сумській гімназії № 1, Сумській спеціалізованій школі № 29, Ямненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Великописарівської райради та багатьох інших.
На допомогу вчителям фізики, координаторам та організаторам конкурсу в школах, районах і містах обласним координатором підготовлені лист «Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» у 2012/2013 навчальному році» та «Методичні рекомендації щодо проведення фізичного конкурсу «Левеня-2013», які через декілька днів поступлять у райони та міста області. З електронною версією цих документів можна ознайомитися у цьому блозі. 
У 4-му номері за 2012 рік обласного педагогічного часопису «Освіта Сумщини» надрукована стаття «Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» як засіб популяризації фізичних знань серед учнівської молоді».
Ці та інші заходи допоможуть провести в області Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня-2013» на високому організаційно-методичному рівні. Тож побажаємо кожному учаснику конкурсу, координаторам усіх рівнів результативної роботи і відмінних успіхів у конкурсі.

Немає коментарів: