Шановні координатори та учасники конкурсу "Левеня-2020"! Конкурс буде проведено 08 квітня 2020 року.

неділя, 13 березня 2011 р.

Чи потрібно надсилати обласному координаторові копію заявок?

Це запитання досить часто виникає у шкільних (міських, районних) координаторів. Відповідаю: ні, надсилати копії заявок обласному координоторові не потрібно.
Координаторам (шкільним, міським, районним) потрібно:
1. Своєчасно перерахувати благочинні внески на адресу Координаційного центру (Львів);
2. Оформити заявку згідно списка учнів;
3. Зробити ксерокопії квитанції про оплату і заявки, і разом із списком учнів зберігати у себе до проведення конкурсу;
4. Заявку і квитанцію про перерахування благочинних внесків переслати на адресу:
Всеукраїнський фізичний
конкурс «Левеня-2011»
в. Караджича, 29
м. Львів
79054
Щоб ви вчасно отримали пакет з матеріалами для проведення конкурсу, який  у цьому році буде проходити у неділю, 10 квітня, вам потрібно: 1) дотримуватися рекомендацій і вказівок по заповненню документів; 2) охайно і точно внести записи у заявку, заповнивши всі поля; 3) суворо дотримуватися термінів.
Що відбувається з вашими заявками далі? 
Оргкомітет отримані заявки заносить у комп'ютерний банк даних, з якого формується вибірка шкіл і класів по областях і визначається тираж завдань для кожного класу і по кожній області. Одночасно по кожній області формується пакет заявок, які подавали координатори (шкільні, міські. районні). Центральний координаційний комітет конкурсу надсилає обласному координатору всі заявки, які поступили із області, і завдання для кожного класу загальним тиражем, визначеним комп'ютером. Обласні координатори розподіляють завдання  разом із іншими супроводжуючими документами по школах, шкільних об'єднаннях, містах і районах відповідно до надісланих заявок із Центру і направляють ці матеріали на місця.
Цей механізм описаний тут для того, щоб ви зрозуміли, як  збій  або неточність в одному місці може вплинути на загальний результат.
Нагадуємо, останній день відправки документів - 15 березня. Кожний документ, відправлений після цієї дати, може тільки нашкодити. 
Бажаємо успіхів вашим учням у конкурсі!

Немає коментарів: