Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Результати конкурсу можна переглянути на сайті. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

середа, 27 квітня 2011 р.

Перші неофіційні підсумки участі у конкурсі "Левеня-2011": Великописарівський район, Сумська обласна гімназія для талановитих і творчо обдарованих дітей

Великописарівський район вже декілька років поспіль лідирує в області по відносному показнику участі учнів у конкурсі "Левеня". Щороку близько 20 навчальних закладів району беруть участь у конкурсі. Найкращі результати у 2011 році мають: Ямненська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 51 учасник; Великописарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 46 учасників; Пожнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 46 учасників. Всього по району в цьому році брало участь 247 учасників. Районним координатором є вчитель фізики Мовчан Володимир Миколайович із Ямненської ЗОШ. Побажаємо координаторам Великописарівського району здоров'я, натхнення і ще кращих успіхів по залученню учнів до участі в конкурсі.
Сумська обласна гімназія для талановитих і творчо обдарованих дітей у 2011 році організувала 61 учасника проти 32 у минулому році. Приріст склав майже 91%. Гімназійним координатором є вчитель фізики Тутова Наталія Олексіївна.Бажаємо у наступному році ще кращих результатів.

Немає коментарів: