Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Результати конкурсу можна переглянути на сайті. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

понеділок, 28 березня 2011 р.

Увага! 5 квітня 2011 р. відбудеться семінар районних (міських) координаторів

22 березня 2011 року на ім'я начальників управлінь і завідуючих (начальників) відділів освіти райдержадміністрацій і міських рад та завідуючих рай(міськ)методкабінетами Сумським ОІППО відправлений лист за №293 наступного змісту:                     
Повідомляємо, що згідно плану роботи інституту 5 квітня 2011 року на базі СОІППО відбудеться обласний науково-практичний семінар з проблеми «Сучасні засоби навчання» для координаторів всеукраїнського конкурсу «Левеня» та викладачів і вчителів фізики на тему «Створення блогу та його спільне використання для організації конкурсу «Левеня». Програмою семінару передбачається розглянути питання створення блогів та можливості їх використання у навчально-виховному процесі, зокрема при організації всеукраїнського конкурсу «Левеня».
Просимо відрядити районних (міських) координаторів фізичного конкурсу "Левеня".
Початок роботи семінару о 10 годині в Сумському ОІППО. Їхати від залізничного вокзалу маршрутним таксі №13, від автовокзалу - №11, 13 до зупинки «Інститут» (за вимогою).
Додаткову інформацію про науково-практичний семінар можна отримати за телефонами: 33-40-67 (Лабудько С.П.).

Немає коментарів: