Шановні координатори! 05 квітня відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2017". Чекаємо результатів конкурсу. Дякую за співпрацю. З повагою Обласний координатор конкурсу.

неділя, 5 квітня 2009 р.

Левеня у Сумській спеціалізованій школі №295 квітня 2009 року. Не дивлячись на вихідний день, у багатьох школах області гамірно. Адже саме сьогодні проходить Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня-2009". Ми побували в деяких школах м. Суми. Отож, звіт про проведення конкурсу у спеціалізованих школах №29 і №17.
Сумська спеціалізована школа №29 - одна з наймолодших шкіл обласного центру. Будівництво розпочалося ще за часів СРСР. Першого вересня цього року буде 15 років з дня її відкриття. Це школа естетичного профілю. Сьогодні тут навчається близько 1,5 тисячі дітей. У школі працюють класи з поглибленим вивченням образотворчого мистецтва, музики, хореографії тощо. Але для багатьох учнів школи №29 завдяки молодим і талановитим учителям фізика стала одним з найулюбленіших предметів. Тому не випадково у фізичному конкурсі "Левеня-2009" бере участь 180 учнів 7-11 класів.
Особливо великих зусиль щодо організації конкурсу доклала шкільний координатор Феденко Ірина Миколаївна.

Немає коментарів: