Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Результати конкурсу можна переглянути на сайті. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

пʼятниця, 27 березня 2009 р.

Успішний старт команди юних фізиків Сумської області у конкурсі "Левеня-2009"

Завершився перший найвідповідальніший організаційний етап Всеукраїнського конкурсу "Левеня-2009". Завдяки наполегливій і цілеспрямованій роботі мудрих наставників юних талантів була сформована команда нашої області - одна з найчисельніших команд в Україні. Близько 4-х тисяч учнів 7-11 класів з усіх типів загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних закладів виявили бажання взяти участь у конкурсі.
5 квітня 2009 р. гостинно відкриють свої двері перед конкурсантами навчальні заклади, де їх гостинно зустрінуть учителі та організатори конкурсу. Центральний оргкомітет конкурсу забезпечив усі школи та училища всіма необхідними матеріалами.
Бажаємо всім учасникам конкурсу творчих успіхів і "добрих" та "відмінних" результатів!


*** *** ***

Запрошуємо координаторів, учителів та учасників конкурсу до активного обговорення організації проведення конкурсу "Левеня-2009". Залишайте свої коментарі до цієї та інших заміток, надсилайте фото учасників та організаторів конкурсу для розміщення їх на сайті.

Немає коментарів: