Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Результати конкурсу можна переглянути на сайті. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

пʼятниця, 9 березня 2012 р.

Проведення конкурсу "Левеня-2012"

Конкурс проводиться в один день 1 квітня 2012 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за декілька днів до його початку. У зв'язку з рішенням Центрального оргкомітету  матеріали надійдуть у місто  Суми
(обласний координатор). 
Згідно плану заходів щодо організації та проведення Всеукраїнського фізичного  конкурсу «Левеня – 2012» 28 березня 2012 р. на базі Сумського ОІППО відбудеться  обласний семінар районних і міських координаторів Всеукраїнського конкурсу «Левеня» на базі СОІППО. На семінар запрошуються координатори районів і міст області. Початок роботи о 10 год на базі Сумського ОІППО.  
У разі неможливості прибуття на семінар координатора району (міста) просимо зробити йому заміну з метою отримання матеріалів для проведення конкурсу в районі (місті) і зарання повідомити про це обласного координатора.   
Слідкуйте за нашими повідомленнями у блозі.

Немає коментарів: