Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Результати конкурсу можна переглянути на сайті. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

пʼятниця, 2 вересня 2011 р.

Надійшли матеріали "Левеня-2011"

У цьому році є деякі зміни в організації щодо забезпечення координаторів та учасників конкурсу матеріалами. Крім обласного центру матеріали конкурсу поступлять безпосередньо ще у два регіони: Конотопський (Конотопський і Кролевецький райони і м. Конотоп) - регіональний координатор - Папенко М.М.; Шосткинський (Шосткинський, Середино-Будський і Ямпільський райони і м. Шостка) - регіональний координатор - Лук'янова М.Ф. Останні райони і міста отримають матеріали через обласний центр. Думаємо, що такий розподіл буде краще забезпечувати зв'язок координаторів з Центральною Координаційною Радою.
Нещодавно матеріали поступили у регіональні центри. Зараз іде їх розподіл по районах, містах, і навчальних закладах. Незабаром кожний учасник конкурсу отримає книжечку "Левеня-2011", а  учні, які мають "відмінний" результат, отримають ще й книжечку "Левеня-2011" вітає переможців.
Отримають обидві книжечки і зареєстровані шкільні координатори.
Визначена дата проведення наступного конкурсу "Левеня-2012" - 1 квітня 2012 року.

Немає коментарів: