Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбувся учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Результати конкурсу можна переглянути на сайті. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

неділя, 24 жовтня 2010 р.

Розпочалася підготовка до ювілейного конкурсу "Левеня-2011"

З початком нового 2010-11 н.р. у загальноосвітніх навчальних закладах розпочалася підготовка до конкурсу "Левеня-2011", який у 2011 році буде відмічати свій перший ювілей - 10 років у статусі Всеукраїнського конкурсу. 
Щорічно з вересня місяця розпочинається підготовка до конкурсу у Сумській гімназії №1 під керівництвом учителя фізики, шкільного координатора Казбан Тетяни Леонорівни. Сотні учнів цього навчального закладу щороку беруть участь у конкурсі. Зараз у Тетяни Леонорівни гаряча пора: проведення шкільної фізичної олімпіади та підготовка до міської, вирішення організаціяйних питань щодо залучення учнів до фізичного конкурсу "Левеня-2011", пошук спонсорів конкурсу тощо. 
 Координатори Сумщини на Всеукраїнському семінарі координаторів (Яремче, 2010). 
Справа наліво: Казбан Т.Л., Феденко І.М., Мовчан В.М., Папенко М.М.

Розпочали підготовку до "Левеня-2011" і у Сумській спеціалізованій школі №29 під керівництвом шкільного координатора Феденко Ірини Миколаївни. Сумська СШ І-ІІІ ступенів №29 - школа з поглибленим вивченням предметів естетичного профілю. Але завдяки ентузіастам своєї справи - вчителям фізики - школа за кількістю учасників конкурсу міцно утримує в обласному центрі друге місце.
Розпочалася організаційна робота по залученню учнів до участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня-2011" і в інших навчальних закладах Сумщини. Будемо надіятися, що наша область достойно буде представлена у 10 ювілейному конкурсі.

Немає коментарів: