Шановні координатори! 18 квітня 2018 року відбудеться учнівський фізичний конкурс "Левеня-2018". Чекаємо вас на конкурсі. Дякую за участь та співпрацю. З повагою обласний координатор конкурсу.

середа, 14 квітня 2010 р.

Сумщина готова до проведення конкурсу "Левеня-2010"

Більше 4-х тисяч школярів Сумщини виявили бажання взяти участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня-2010". Заявки на участь у конкурсі подали 91 навчальний заклад і міжшкільні об'єднання. Згідно заявок на місця проведення конкурсу відправлені пакети з необхідними реєстраційними, інструктивними документами та завданнями. Кожному учаснику в день проведення конкурсу буде виданий пам'ятний календарик.
Головне завдання координаторів конкурсу усіх рівнів - чітко організувати його проведення 18 квітня 2010 року: провести реєстрацію всіх учасників (і тих, що не з'явилися з якихось причин, теж зареєструвати і заповнити на кожного з них реєстраційну частину  бланку відповідей), провести інструктаж щодо заповнення всіх частин бланку відповідей, роздати завдання і провести конкурс, дотримуючись регламенту. 
Не менш важливим елементом у проведенні конкурсу є підготовка звітних документів до відправки на перевірку у координаційний центр. Бланки відповідей, не згинаючи, потрібно скласти згідно списків учнів (детальніше читайте тут >>>). Не забудьте на конверті помітити "Левеня-2010". 
Бажаю всім учасникам і організаторам конкурсу успіхів і натхнення!

Немає коментарів: